banner

Save

Save

A A A

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرداری مشکین دشت، صبح امروز (۲۰ تیر ۱۴۰۲) بیش از ۱۳۰ متر از آسفالت خیابان رضوان که به علت وجود معارض خاکی باقی مانده و به محل نارضایتی شهروندان تبدیل شده بود، زیر سازی و آسفالت شد.

 

مهندس صفرخانلو شهردار مشکین دشت با اعلام این خبر بیان داشت: با توجه به مطالبه ی به حق شهروندان از مدیریت شهری در خصوص آسفالت بخشی از خیابان رضوان که بیش از ۱۲ سال به علت وجود معارض بلاتکلیف باقی مانده بود، با تلاش و پیگیریهای صورت گرفته توسط شورای اسلامی و شهرداری طی تشریفات قانونی با دستور قاطع مقام قضایی ساماندهی و آسفالت شد.
شهردار مشکین دشت در ادامه از تلاش و زحمات دکتر رزقی رئیس دادگستری و دکتر ناصر خاکی دادستان شهرستان فردیس ، دکتر زینعلی معاون دادستان و سرپرست دادسرای مشکین دشت و اعضای شورای اسلامی مشکین دشت که باعث محقق شدن این خواسته چند ساله شهروندان محترم شدند، قدردانی کرد.

لازم به توضیح است که این خیابان دو طرفه واقع در کریم آباد، علاوه بر مسیر دسترسی شهروندان به محمدشهر و فرخ آباد و زیبادشت، یکی از مسیرهای پر تردد زائرین آرامستان بهشت فاطمه (س) میباشد که وضعیت گذشته آن موجب گلایه مندی شهروندان شده بود که طی روز جاری این معضل چندین ساله به همت معاونت فنی عمرانی شهرداری مرتفع شد.

rafe1

 

مجموعه ی قوانین شهرداری

loading...

اخبار

loading...