banner

Save

Save

A A A

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرداری مشکین دشت _در جلسه ملاقات چهره به چهره شهروندان با سرپرست شهرداری مشکین دشت که صبح امروز(سه شنبه ۷ شهریور ماه ۱۴۰۲) صورت گرفت، مهندس عباس کشاورز پاسخگوی مطالبات و درخواست‌های شهروندان همچون مباحث ساختمانی ، ساخت و ساز شهری، املاک قولنامه ای، فضای سبز، بهبود وضعیت معابر، رفع نواقص خیابانها و غیره،.... بود.

 

مهندس کشاورز سرپرست شهرداری مشکین دشت در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از اعتماد مردم به شهرداری و ارائه مطالبات و درخواست‌های شهروندان گفت: بدون شک رفع چالش‌ها و مشکلات شهروندان که در حوزه قانون به شهرداری‌ها سپرده شده است جز بهترین ساعات خدمتگزاری به مردم به شمار می‌آید مردمی که با کمترین ها ساخته اند و همواره حامی نظام و انقلاب اسلامی هستند و وظیفه داریم برای این نعمت الهی قدردان باشیم و تلاشمان را در مجموعه مدیریت شهری در جهت رضایتمندی آنها به کار ببریم.
وی در پایان گفت: از شهروندان ولایتمدار مشکین دشت درخواست داریم ما را در ادامه خدمت رسانی تنها نگذارند و مسئولیتی که در قبال شهر دارند بیش از پیش در ضمن بیان معضلات و مشکلات شهری همه ما را یاری نمایند.

pas1

مجموعه ی قوانین شهرداری

loading...

اخبار

loading...