banner

Save

Save

A A A

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرداری مشکین دشت ؛ در راستای پاکسازی و سالم سازی شهر و ارتقای سلامت عمومی شهروندان، با تاکیدات مهندس بغدادی شهردار مشکین دشت، شهرداری طرح طعمه گذاری برای اتلاف موشها و حیوانات موذی را آغاز کرد.

 

میرزائی معاونت خدمات شهری در مورد این طرح گفت: شهرداری مشکین دشت همزمان با فرا رسیدن فصل سرما به طعمه گذاری در سطح شهر اقدام کرده تا با اتلاف حیوانات موذی بویژه موشها و سالم سازی سطح شهر، مشکلات ناشی از وجود این حیوانات را به حداقل برساند. وی با اشاره به اهمیت مشارکت شهروندان، خاطر نشان کرد: از عموم شهروندان در خواست می شود در دفع زباله های خانگی دقت کرده و از ریختن ضایعات به داخل مسیل ها و انهار خودداری کنند تا موش ها امکان دسترسی به مواد غذایی و آب را نداشته باشند و در صورت مشاهده جانوران موذی با شماره سامانه ۱۳۷ تماس حاصل کنند.
شایان ذکر است فاز اول این طرح در خیابانهای متعددی از جمله خیابان شهید جلال لو ، خیابان شهید مرادی ، خیابان دکتر حسابی ، بلوار شهید شیرازیان اجرا شده است که از شهروندان تقاضا می شود از نزدیکی کودکان به محل های طعمه گذاری شده جلوگیری کنند.

mosh1

 

mosh2

 

mosh3

 

mosh4

 

loading...

مجموعه ی قوانین شهرداری

اخبار

loading...