banner

Save

Save

A A A

شهردار مشکین دشت با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، گفت؛ شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری مشکین دشت، سید جعفر موسوی در دیدار از دو خانواده شهید و ایثارگر که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، مسئولان بسیج و فرمانده کلانتری ۱۵ مشکین دشت برگزار شد با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، افزود؛ امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.

وی در ادامه، ابراز داشت؛ تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.

شهردار مشکین دشت ضمن این مطلب که شهیدان از بندگان مقرب خداوند بودند که از سفره رحمت باری تعالی تا ابد متنعم هستند و این فرصت و نعمتی است که صرفا خداوند متعال آن را به بندگان شایسته خود ارزانی می دارد، اظهار داشت؛ شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت و اقتدار این مرز و بوم هستند و مدال افتخار آنها بر تاریخ ایران اسلامی تا همیشه خواهد درخشید.

موسوی با بیان اینکه ایثار و از خود گذشتگی شهدا از مهمترین عوامل حفظ انقلاب است، عنوان داشت؛ ما مردم ایران اسلامی باید قدردان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشیم امید است بتوانیم شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.

وی ضمن اینکه خانواده شهدا با تقدیم فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام کار بزرگی را انجام دادند، اعلام داشت؛ خانواده های معظم شهدا و ایثار گران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور و مرزهای آن کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.

بهزاد خسروزاده رئیس شورای اسلامی شهر مشکین دشت نیز در پایان این دیدارها با اشاره به اینکه امید است بتوانیم وظایف خود در را در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم، بیان داشت؛ امیدواریم توفیق خدمت به خانوادهای شهدا و ایثار گران را به معنای واقعی داشته باشیم.

didarshohada1

 

didarshohada2

 

didarshohada3

 

didarshohada4

 

didarshohada5

دراین دیدار از خانواده های شهیدان والامقام نوری و احمدیه‌ای توسط شهردار و اعضاء شوراء تجلیل شد.

مجموعه ی قوانین شهرداری

loading...

اخبار

loading...